Dlaczego warto zgłosić się do Uniestetica w sprawie operacji plastycznej?

0
537
Dlaczego warto zgłosić się do Uniestetica w sprawie operacji plastycznej?

Chirurgia plastyczna jest działem medycyny zajmującym się korygowaniem niedoskonałości oraz defektów ciała. Chirurgia plastyczna ma na celu przede wszystkim poprawić komfort i jakość życia pacjenta. Specjaliści w tej dziedzinie musza wykazywać się niezwykłą znajomością sztuki medycznej aby podejmować pracę w tym zawodzie. Chirurdzy dysponują obecnie szerokim wachlarzem narzędzi mających zminimalizować inwazyjność zabiegów a także podnieść jakość uzyskanych efektów.

Jakie zabiegi wykonujemy w Uniestetica?

W Uniestetica wykonuje sięszereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej m.in.  Lifting piersi, korekta uszu, plastyka brzucha, Liposukcja. Poza zabiegami z zakresu chirurgii plastycznej, oferowane są również laseroterapie, oraz zabiegi medycyny estetycznej. Wykonujemy nie tylko powiększenie piersi, ale również ich rekonstrukcje po przebytym nowotworze. Uniestetica to wykwalifikowany personel o szerokich specjalizacjach, który rok do roku pozwala na nowo cieszyć się życiem wielu osobom.

Uniestetica jest jednymi z bardziej cenionych gabinetów  z zakresu chirurgii plastycznej w Krakowie.

Dlaczego warto zgłosić się do Uniestetica?

Chirurgia plastyczna Kraków to wysokiej klasy specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, dermatolodzy, anestezjolodzy i pielęgniarki. Każdego ze specjalistów cechuje duża pasja do  medycny i wieloletnie doświadczenie w wykonywanym przez siebie fachu. Ten zgrany zespół z chęcią odpowie na każde twoje pytanie. Szerokie zaplecze specjalistyczne gwarantuje, że  otrzymują Państwo obsługę najwyższej klasy.

Kiedy warto zgłosić się na konsultacje?

  • Doznałeś urazu w wyniku wypadku i pozostawił on bliznę która ci przeszkadza?
  • Jesteś po przebytym nowotworze piersi?
  • Chcesz zlikwidować blizny po oparzeniu.
  • Posiadasz wrodzone cechy które chciałabyś/ chciałbyś poprawić?
  • Odtworzenie ubytków po poprzednich operacjach

Zamów konsultację online, lub przez telefon i umów się z lekarzem który na miejscu oceni sytuacje i postawi plan dalszych działań. Uniesteica posiada najlepszych chirurgów plastyków Krakowie którzy swoim podejściem i doświadczeniem sprawią że na nowo będziesz mogła cieszyć się ze swojego ciała!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here