Kilka słów na temat modnych dywanów

0
903
Kilka słów na temat modnych dywanów

Dywany chyba nigdy nie przejdą do lamusa. Po kilku latach, kiedy to odrobinę spadła ich popularność, znów są bardzo modne. Są chętnie wybierane tak naprawdę do wszystkich pomieszczeń w domu. Świetnie prezentują się w salonie, ocieplają wnętrze w korytarzu i przedpokoju, stanowią kropkę nad „i” w wystroju pokoju dziecka. Na jakie egzemplarze warto zwrócić swoją uwagę? Co jest teraz modne? Poniżej garść odpowiedzi i wskazówek dla osób, które poszukują informacji w tym temacie.

Dywany do salonu

Największy wybór jest bez wątpienia wśród dywanów do salonu. Znajdziemy tutaj egzemplarze nawiązujące do wielu różnych stylów. Co więcej, tego typu dywany możemy kupić też w różnych przedziałach cenowych. Dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Świetny dywan można kupić tak naprawdę już za 200 zł. Nie będzie on wykonany z takich drogich materiałów, jak na przykład wełna, ale wizualnie będziecie się świetnie prezentował. Możemy wybierać wśród dywanów tkanych na płasko, ręcznie robionych, a także wśród dywanów z długim włosiem. Te ostatnie są niezwykle przyjemne dla stóp, ale nie do końca dobrze sprawdzają się wtedy, gdy w mieszkaniu jest zwierzę. Poza tym wymagają więcej trudu podczas pielęgnacji, warto o tym wiedzieć, zanim kupi się taki dywan do swojego domu.

Stylowe dywany ręcznie robione

Coraz większą wartość mają rzeczy stylowe, robione ręcznie, które zawsze różnią się między sobą i nigdy nie są takie same. Jeżeli chodzi o dywan w tym stylu, to możemy kupić chociażby dywany w stylu boho, które wykonane są z juty. Są najlepszym przykładem tego, że piękne rzeczy robione ręcznie wcale nie muszą kosztować majątku. Takie dywany możemy kupić już nawet za 200 czy 300 zł. Świetnie wyglądają w salonach, które zostały urządzone właśnie w stylu boho, ale też w stylu industrialnym lub skandynawskim. Dywany z juty mają naturalny wygląd, dlatego dobrze prezentują się z praktycznie każdą kolorystyką wnętrza. Bogaty wybór dywanów znajdziesz w sklepie internetowym kochamydywany.pl -> https://www.kochamydywany.pl/dywany-dywilan.

Dywany w stylu marokańskim

Dywany w stylu marokańskim, a także tureckim, to dodatek, który również warto mieć na swoim celowniku. Właśnie takie dywany utrzymane w stonowanej stylistyce, na przykład w czerni i szarości, stały się bardzo modne kilka lat temu. Najczęściej są one wykorzystywane we wnętrzach w stylu skandynawskim, ale też amerykańskim. Widuje się je również w domach urządzonych w stylu Hamptons.

Dywan do pokoju dziecka

Na osobną uwagę zasługują dywaniki do pokoju dziecka. Mają one często wyszukane wzory, stanowią najlepszy element wzornictwa dziecięcego, potrafią wprowadzić niesamowity klimat do wnętrza. Warto kupić taki dywanik do pokoju swojego maluszka, bo w końcu dzieci spędzają bardzo dużo czasu bawiąc się na podłodze. Przyjemny w dotyku dywan będzie zatem jak znalazł do ich pokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here