Jakie zalety ma WC z bidetem?

0
710
Jakie zalety ma WC z bidetem?

WC z bidetem jest coraz częściej spotykane w nowoczesnych łazienkach. Okazuje się, że takie rozwiązanie daje wiele korzyści. Zaaranżowanie funkcjonalnej i wygodnej łazienki bywa wyzwaniem. Bardzo ważne jest to, aby postawić na trwałe elementy wykończeniowe, które będą nam służyć przez długi czas. Nie bez znaczenia jest wybór WC z bidetem. Czym cechuje się ten element w łazience?

WC z bidetem

Zazwyczaj łazienka jest najmniejszym wnętrzem w wielu domach. Aranżacja wymaga sięgania po takie rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić miejsce. W tym wypadku niezbędne są produkty 2w1, które łączą zalety dwóch elementów wyposażenia. Przykładem są toalety z funkcją bidetu. Zajmują one tyle samo miejsca, co zwykłe WC, z tym że dają możliwość korzystania z bidetu. Jest to praktyczna opcja także dla większego pomieszczenia. Dzięki temu nasza toaleta jest wygodna i funkcjonalna. Dodatkowe miejsce przeznaczymy np. na zaaranżowanie mini strefy SPA. Kolejny atut to łatwe czyszczenie. Wiszące miski WC z dyszą bidetu są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości. Pozwalają dokładnie umyć całą podłogę. Jeśli postawimy na model bezkołnierzowy z funkcją samoczyszczenia, utrzymanie higieny będzie bardzo łatwe.

Zalety toalety z bidetem

Nie zapominajmy o łatwym montażu i kompatybilnością ze wszystkimi podtynkowymi spłuczkami. Toalety z funkcją bidetu montuje się podobnie do standardowej misy WC. Trzeba podłączyć wodę do dyszy myjącej i zamontować mieszacz. Z pewnością jest to mniej kłopotliwe niż zamontowanie samodzielnej misy bidetowej. Nie dziwi zatem fakt, że takie rozwiązanie cieszy się sporym uznaniem na rynku. Dwufunkcyjny sanitariat pozwala dopasować urządzenia do wszystkich spłuczek podtynkowych. Możemy zatem zachować nowoczesny design, zachowują pełną swobodę podczas aranżacji wnętrza. Co ciekawe, WC z bidetem nie wymaga serwisowania, co jest doceniane przez klientów.

W tym wypadku korzystanie z funkcji bidetu jest sprawne i łatwe. Temperaturę wody ustawiamy za pomocą mieszacza. Ponadto, dobrać możemy dwufunkcyjne misy z ruchomymi dyszami myjącymi. Pozwalają one ustawić kąt padania strumienia wody. Jak widać, wygoda użytkowników jest tutaj cechą charakterystyczną. Jeżeli toaleta znajduje się w osobnym pomieszczeniu niż prysznic, dzięki funkcji bidetu zachowamy higienę w każdym momencie. Gdzie znajdziemy nowoczesne WC z bidetem? Szeroką ofertę i atrakcyjne ceny zapewniają internetowe sklepy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here