Płyta gazowa 4 palnikowa – wady i zalety

0
625
Płyta gazowa 4 palnikowa - wady i zalety

Kuchnia bez kuchenki nie istnieje. Nie wyobrażamy sobie nie gotować w nowo powstałym domu lub wyremontowanym mieszkaniu. Nic więc dziwnego, że czasem sen z powiek spędza temat płyty – indukcyjna, elektryczna, a może gazowa bez płomieni? Jeszcze inne zagadnienie dotyczy ilości palników. Kuchnie bowiem dzielą się na małe, jak i duże. Do małej kuchni wystarczy płyta z dwoma palnikami, jeśli jednak mieszkanie czy dom ma służyć rodzinie – warto zdecydować się na płytę z czterema palnikami. Jakie są jej zalety i wady? Czy ukryte pod szkłem płyty gazowe to dobry wybór dla domu?

Płyta gazowa 4 palnikowa – na co zwrócić uwagę?

Wybór konkretnej płyty gazowej nie jest łatwy, zwłaszcza, że na rynku jest ich prawdziwy ogrom. Producenci nieustannie prześcigają się w tym, co zaproponować swoim potencjalnym klientom. Jednym z ciekawszych wyborów w ostatnim czasie jest płyta gazowa pod szkłem z czterema palnikami. Płyty gazowe pod szkłem cieszą się popularnością, ponieważ nie występują w niej płomienie. Szklane płyty gazowe tego typu to ogromna gwarancja bezpieczeństwa, jeśli w domu są dzieci, a ponadto brak konieczności zmieniania medium, jeśli od zawsze podłączony jest gaz. W przypadku płyty grzewczej na gaz bez płomieni, można śmiało mówić o nowoczesnym kierunku, w którym zmierza cały przemysł AGD. Jeśli interesuje Cię płyta gazowa bezpłomieniowa, koniecznie sprawdź, czy ma ona zagwarantowane połączenie z prądem. Istotne jest to, ponieważ konieczne jest podpięcie panelu sterowania oraz aktywacja wszystkich dodatkowych funkcji. Aspektem, który powinien zwrócić uwagę klienta jest wykonanie płyty grzewczej. Muszą to być solidne materiały, doskonałej jakości szkło, które nie rozpadnie się po kilku tygodniach użytkowania i nie wyrządzi krzywdy mieszkańcom. Płyta gazowa to rewelacyjna alternatywa dla płyty indukcyjnej, która może pobierać znaczne ilości prądu.

Płyty gazowe pod szkłem Solgaz GPC

Czym charakteryzują się płyty gazowe marki Solgaz? Przede wszystkim wyposażone są w zakryte ceramiką palniki, które doskonale podgrzewają potrawy. Zastosowano tutaj technologię katalitycznego spalania gazu, co pozwala na oszczędności do 50%. Dodatkową zaletą jest zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, które chroni dom, jak i jego użytkowników przed niekontrolowanym zaczadzeniem czy wybuchem. Z najdziesz tutaj gładką, sterowaną dotykowo powierzchnię płyty, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Panel sterowania znajduje się na brzegu, podobnie jak w innych płytach. O wszelkich sprawach użytkownik informowany jest sygnałem dźwiękowym. Kuchenka gazowa tego rodzaju to świetne połączenie tradycji z nowoczesnością. Płyty gazowe bez płomieni cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością. Płyta gazowa pod szkłem Solgaz GPC to fantastyczny produkt do Twojego domu.

4 palnikowa płyta gazowa Solgaz GPC 4+1

Płyta gazowa Solgaz GPC 4+1 posiada aż cztery palniki pod szklaną powierzchnią. Dodatkiem jest jedno pole darmowe, które gazu nie pobiera. Płyta grzewcza tego rodzaju to strzał w dziesiątkę, jeśli do budynku doprowadzony jest gaz. Spalany jest w technologii katalitycznej, dlatego można go zużyć o wiele mniej. Ponadto, specjalne zabezpieczenia wyłączają pobieranie gazu, jeśli nie jest już potrzebny. Koniecznością jest podpięcie kuchenki do instalacji elektrycznej. Zakup płyty gazowej wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Warto wydać więcej i postawić na solidną firmę, niż postawić na produkt, który nie został wykonany w zgodzie ze standardami bezpieczeństwa i pozostawia wiele do życzenia! Koniecznie wybierz Solgaz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here